İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  midgetinst    


midgetinst Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

Database Browser
açıklama: database browser programı sayesinde veritabanlarına bağlanıp, verileri görüntüleyebilir, değişiklikler yapabilir ve yazdırabilirsiniz. ayrıca sql scriptlerini çalış ..
Database Browser indir
Dernek
açıklama: dernekler için, üye takip amaçlı geliştirilmiştir. yeni sürüm olan pro versiyonunda bulunan özellikler: • hazirun cetveli yazdırılabilmesi, • İst ..
Dernek indir
Forms of the Verbs
açıklama: İngilizceye yeni başlayan arkadaşlara yönelik hazırlanmış bir program. İngilizcede yer alan filler zaman değiştiği zaman düzenli veya düzensiz olarak değişir. bu y ..
Forms of the Verbs indir
Fihrist LT
açıklama: fihrist lt, hem rehber hem de sms gönderimi amacıyla kullanılan bir yazılımdır. İster ürün Açıklamalarınızda isterseniz sms yoluyla kutlama mesajları gönderimlerind ..
Fihrist LT indir
Osmanlıca-Türkçe Ebced Lûgatı
açıklama: Üreticinin açıklaması : osmanlıca-türkçe ebced lugatı, ebced ile ilgilenenlere yardımcı olmak için hazırlanmıştır. her kelimenin anlamı, altı ebced değeri ..
Osmanlıca-Türkçe Ebced Lûgatı indir
ADSL Ek Ücret Hesaplayıcı
açıklama: bu program sayesinde adsl kota limitinizi geçtiğiniz aylarda ödemeniz gereken ek ücreti hesaplayabilirsiniz. telekom`un resmi sitesinden aldığı ücret bildiri ..
ADSL Ek Ücret Hesaplayıcı indir
Ücret Bordrosu
açıklama: en güncel haliyle excel`de hazırlanmış 10 adet kişinin brüt ücretinden net ücretine ulaşma mantığıyla çalışan ücret bordrosu hesaplama programı... kişisel kulla ..
Ücret Bordrosu indir
Mis Nakliye Programı
açıklama: Üreticinin açıklaması : türkiye`de çay tarımı yapılan illerde (rize, trabzon, artvin, giresun) bulunan yaş çay nakliye kooperatifleri (kamyon kooperatifleri) i ..
Mis Nakliye Programı indir
Ankara English Fast Sözlük
açıklama: ankara english fast`ın kullanıcılara armağanıdır. sözlük kullanımı en kolay şekilde tasarlanmış, zengin kelime hazinesi ile geliştirilmiştir. program tamamen ücre ..
Ankara English Fast Sözlük indir
Şenkom Nakliye
açıklama: Şenkom nakliye programı yurt içi nakliyeciler için düzenlenmiş, nakliyecilerin komisyon, cari işlemlerini takip edebildiği ticari bir programdır. bu program ile ek ..
Şenkom Nakliye indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun