İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya İndirme
Kategoriler

Rasgele Programlar
  İnternet    
WebCopier Pro
açıklama: İstediğiniz web sitesini veya bir kısmını download21erek diskinize kaydetmeye yarayan alternatif bir offline browser. projeye kaldığı yerden devam edebilme, aynı anda 100`e ..
WebCopier Pro indir
DMenu Maker
açıklama: birçok sitede görülen dinamik html menüler yapmanızı sağlar. ..
DMenu Maker indir
Script Worx
açıklama: javascript,visual basic,html editör. gelişmiş scripting desteği ile webmasterların gözdesi olabilecek kalitede bir program ..
Script Worx indir
Webcam Watcher
açıklama: web kamera meraklıları için çok iyi bir program. tüm dünyadan web kamera ile canlı ve kaliteli görüntüye sahip yayınlar seyretme imkanınız var. orjinalini 29.95 $ a ..
Webcam Watcher indir
Chat Space
açıklama: web veya mirc üzerinden chat yapmayı sağlayan güzel bir irc server programı ayrıca bu programın üretici sitesinde 4 adet farklı özelliklerde irc server programıda bulu ..
Chat Space indir
Wirc Client Server
açıklama: client`ler için chat serveri program tarafımca türkçeye çevrilmiştir.kullanımı kolay sade basit ve rahat... ..
Wirc Client Server indir
VCM
açıklama: lan üzerinde chat yapmak için kullanılan bir program. mesaj şifreleme, server olmadan çalışma, çoklu kullanıcı arasında chat, dosya transferi, geçmiş diyalogları ka ..
VCM indir
Blubster
açıklama: sadece müzik dosyaları aramanıza yarayan popüler bir paylaşım programı. blubster`da türkçe kaynak hemen hemen hiç yok ancak yabancı şarkılarda çok başarılı. yaba ..
Blubster indir
Shockwave Shockmachine
açıklama: shockwave.com başlıklarınızı favorites`e kaydedebileceğiniz bir media player. böylelikle kaydettiğiniz başlıktaki media`ları daha sonra offline olarak da izleyebiliyor ..
Shockwave Shockmachine indir
Steganos Security Suite SE
açıklama: komple bir güvenlik programı, e-postaları criptolama ve steganografi (resim ya da müzik dosyaları içine fark edilemeyecek şekilde bilgi saklama) gibi araçlar içeriyor. a ..
Steganos Security Suite SE indir
E-Cafe Navigator
açıklama: İnternet cafeler için tasarlanmış cafe hesap, client kontrolu olan herhangi bir clientteki programı engelleme kapama,monitör görüntüsü alma oturduğunuz yerden clientle ..
E-Cafe Navigator indir
Kazaa Media Desktop
açıklama: kazaa media desktop ile bildiğiniz gibi internet üzerinden diğer kullanıcılarla müzik, video, resim, yazılım ve her türlü dosyanızı paylaşabilirsiniz. diğer kullan ..
Kazaa Media Desktop indir
WebWeasel
açıklama: webweasel İnternette özgürce dolaşmanız için tasarlanmış bir program. İnternette dolaşırken girdiğimiz tüm adresler bilgisayarımızda cookie, cache file vey ..
WebWeasel indir
Office XP Update: Small Business Tools 2000
açıklama: eğer office small business edition kullanıyor ve office xp`ye terfi etmişseniz, microsoft small business customer manager 2000 ve microsoft small business financial manager 20 ..
Office XP Update: Small Business Tools 2000 indir
Office XP: Expanded Help File
açıklama: office xp (office 2000) kullanıcıları için hazırlanmış ve geliştirilmiş yeni yardım dosyaları ..
Office XP: Expanded Help File indir
HS Panda Future Connection
açıklama: haysoft panda future connection programı, uzaktaki bir bilgisayarı kontrol etmek için kullanılan bir programdır.Örneğin iştesiniz ve bilgisayardaki bilgiyi evdeki bilgisa ..
HS Panda Future Connection indir
BulletProof FTP Server
açıklama: hem ev hem de işyeri kullanıcıları için tercih edilebilecek bir ftp sunucusu olup güçlü bir yönetimi ve tamamen grafiksel kontrol ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. ..
BulletProof FTP Server indir
Pegasus Mail
açıklama: pagasus mail, novell netware sistemleri ve winsock tcp/ip arayüzü kullanan ve outlook benzeri bir e-mail yönetim programıdır. program kolay arayüzü ve kullanım ayarları ..
Pegasus Mail indir
Internet Explorer High Encryption Pack
açıklama: internet explorer 5.5 sürümünden daha eski bir sürüm kullanıyorsanız bu yama ile işletim sisteminize 128 bit güvenlik seviyesine çıkarabilirsiniz. Özellikle internet ..
Internet Explorer High Encryption Pack indir
Re@dNotify
açıklama: re@dnotify, bir mailin yerine ulaşıp ulaşmadığını, mailin okunduğu bilgisayar hakkında temel bilgi edinebileceğimiz, kendi kendini yok eden mailleri oluşturabileceğim ..
Re@dNotify indir
FTP Now
açıklama: ftp now, dosyalarınızı sunucunuza transfer edebileceğiniz bir file transfer protocol (ftp) istemcisidir. windows benzeri bir arabirim ile dosyalarınızı kolaylıkla transfe ..
FTP Now indir
Google(c)SearchTool
açıklama: bu arama motoru sayesinde websayfalarındaki arama motorlarından kurtulacaksınız. aynı web sayfalarındaki gibi resim, müzik veya diğer dosya tiplerini aratıp, farklı say ..
Google(c)SearchTool indir
Flash Saver
açıklama: girdiğiniz sitelerdeki flash animasyonlarını sağ tıklayarak kaydetmenize olanak sağlayan kullanışlı bir program. her hangi bir flash animasyonun üzerine fare ile geldi ..
Flash Saver indir
E-mail Via Phone
açıklama: e-mail via phone, sesli olarak maillerini okumanızı sağlayan bir program.modem ve network üzerinden çalışabilen program yeni e-mail`leri size bildirebiliyor... ..
E-mail Via Phone indir
SpyCop
açıklama: spycop casus programcıkları bulup onları sisteminizde etkisiz hale getirir. program 304 tane farkı spyware`i tanıyabiliyor. virüs programlarının spyware`leri tanı ..
SpyCop indir

<< Geri  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 
41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 
61 İleri >>

Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 İndir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun