İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  folder    


File & Folder Protector 3.2
file & folder protector, adından da anlaşılacağı gibi özel dosyalarınızı ya da klasörlerinizi üçüncü şahıslardan saklama. ..
File & Folder Protector 3.2 indir
Hide Folders XP 2.9.5
hide folders xp girilmesini istemediğiniz dosyaları gizleyen bir program. bu programda girilmesini istemediğiniz dosyala. ..
Hide Folders XP 2.9.5 indir
Folder Lock 5.8.0
folder lock yazılımı ile sabit sürücünüzdeki tüm klasörlere, dosyalara, resimlere, dökümanlara ve aklınıza gelebilecek h. ..
Folder Lock 5.8.0 indir
FolderInfo 2.26
crazytalk programı ile resimlerinizi ses dosyaları ile birleştirerek konuşturabilirsiniz. resimler üzerinde mimikleri ay. ..
FolderInfo 2.26 indir
FolderShare
açıklama: foldershare, p2p dosya paylaşım uygulamasıdır. kazaa, emule, ares gibi dosya paylaşım uygulamarıyla aynı işlevi yapar. diğer foldershare kullanıcılarıyla müzik, fil ..
FolderShare indir
Folder Protector
açıklama: windows sistem dosyalarınızı virüslere ve trojanlara karşı koruyan güzel bir program. program, windows nt/2000/2003/xp işletim sistemlerinde çalışır. lisanslı tam s ..
Folder Protector indir
Folder Locker
açıklama: bilgisayarınızdaki önemli dosyalarınızı güvenli bir şekilde şifrelemeye yarayan güzel bir program. program windows 95 de çalışmaz. tek dezavantajı 10 günlük bir s ..
Folder Locker indir
1Folder Lite
açıklama: groupkk’ya ait 1folder lite ile internette sahip olduğunuz disk alanından dosya transferi yapabilirsiniz. yedeklediğiniz dosyalara internet bağlantısı ile olan her yerden ..
1Folder Lite indir
130 Free Desktop Foldericon
açıklama: windows`un klasör simgelerinden hoşlanmıyorsanız bu paket çok işinize yarayacak. Çünkü bu pakette 130 adet klasör simgesi bulunuyor. birbirinden güzel renklerle ve yı ..
130 Free Desktop Foldericon indir

<< Geri  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 İleri >>

Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun