İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  textosterone    


textosterone Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

Atatürk Ekran Koruyucusu
açıklama: atatürk ekran koruyucusunu bedava olarak bilgisayarınıza downloadyebilirsiniz. atatürk resmi ve 3 boyutlu türk bayrağının animasyonundan oluşur. bir kültür hizmeti ol ..
Atatürk Ekran Koruyucusu indir
Favorite Shortcuts
açıklama: favorite shortcuts internet explorer sık kullanılanlarınıza masaüstünden kolay bir şekilde (sağ tıklama) ulaşabilmenizi sağlayan küçük boyutlu bir yazılımdır. ..
Favorite Shortcuts indir
Bilgisayar Fiyatı Hesaplama Programı
açıklama: programda yer alan listede her bilgisayar bileşeni için bir fiyat ve marka kutusu bulunuyor. bu kutular doldurulduktan sonra program toplam fiyatı kdv ekleyerek ve türk liras ..
Bilgisayar Fiyatı Hesaplama Programı indir
Font Xplorer Lite
açıklama: küçük ve sade bir program olan font xplorer, sistemde yüklü olan yazıtiplerini hızlı ve düzenli bir şekilde görüntülemeye yarıyor. yazıtiplerinin önizleme resimle ..
Font Xplorer Lite indir
Rumi ve Semazenler Ekran Koruyucusu
açıklama: semazenlerın dans gösterisi ve mevlana`nın ünlü bir sözünün yer aldığı ekran koruyucusunu bedava olarak bilgisayarınıza downloadyebilirsiniz. ney müziği eşliğinde ..
Rumi ve Semazenler Ekran Koruyucusu indir
Skin Builder
açıklama: skin builder ile xp görsel stil dosyalarından vclskin arayüz dosyaları oluşturabilirsiniz. kendi kabuk dosyalarınızı tasarlayıp programlarınızda arayüz olarak kullana ..
Skin Builder indir
MeteorAHS
açıklama: devlet meteoroloji İşleri genel müdürlüğü tarafından sunulan bu programla bulunduğunuz veya dilediğiniz şehrin hava durumu ekranınızda bir banner olarak beliriyor. p ..
MeteorAHS indir
Mimarlar Odası Ekran Koruyucu
açıklama: türkiye mimarlar odası`nın ekran koruyucusu flash animasyondan oluşur. mimarlar odası`nın logosu yıldızlı bir gecede bina haline dönüşür. bu ekran koruyucusu için h ..
Mimarlar Odası Ekran Koruyucu indir
Mevlana ve Sema
açıklama: flash animasyonla oluşturulmuş semazenler ekranda dans ederken mevlana`nın bir şiiri arka planda yer alır. bu ekran koruyucusunu bedava olarak bilgisayarınıza downloadyebili ..
Mevlana ve Sema indir
Çiçek Bahçesindeki Arılar
açıklama: flash animasyonla oluşturulan ekran koruyucusunu bedava bilgisayarınıza downloadyebilirsiniz. Çiçek bahçesinde dolaşan arılar bumbble bee müziği eşliğinde ekranınızı ..
Çiçek Bahçesindeki Arılar indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun