İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  trircd    


trircd Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

FaxMail for Windows
açıklama: windows 3.1 ile gelen faks programının diğer windows sürümleri için tasarlanmış yeni hali olan bu program faks göndermenizi ve almanızı sağlıyor. ..
FaxMail for Windows indir
Network Mesaj Programı
açıklama: Üreticiden : win95/98 network ortamında bilgisayarlar arası sohbet etmeyi sağlar. görev çubuğuna yerleşir. kullanıcı veya grup adı bir kez yazıldığınd ..
Network Mesaj Programı indir
WinPatrol
açıklama: winpatrol programı bilgisayarınıza gelebilecek her türlü trojan, virüs ve reklam dosyalarını önlemenizde size yardımcı olabilecek bir programdır. programın temel yap ..
WinPatrol indir
The Download Toolbar
açıklama: download toolbar bir download yöneticisidir, aynı zamanda resim göstericisi ve de resim yöneticisidir. internet explorer`da uygulamaları, resimleri bulmak, download21mek, izleme ..
The Download Toolbar indir
Proxy Checker
açıklama: proxy checker programı .txt içindeki proxyleri test edebiliyor.hangisinin çalışır durumda olduğunu öğrenebiliyorsunuz ayrıca http://ww ..
Proxy Checker indir
Password Administrator
açıklama: bu program ile sitelere girerken kullandığınız şifre ve kullanıcı isimlerini çeşitli kategoriler altında kaydedebiliyorsunuz. tek yapmanız gereken kullanıcı adı ve ..
Password Administrator indir
IPfinder
açıklama: Çok güzel bir gerçek ip bulma programı. ip`yi yazın gerçek ip`yi çıkarıyor. site sahipleri ve chatserver sahipleri için kolay kullanışlı bir program. ayrıca bu sür ..
IPfinder indir
Microsas DomaiP
açıklama: verilen domain veya host un ip`sini bulmak için kullanılabilecek küçük bir programcık. ..
Microsas DomaiP indir
Ace Ping
açıklama: bilgisayarda kullandığınız internet bağlantınızın hızını gerçek zamanlı olarak öğrenebileceğiniz küçük boyutlu bir program. not: adsl`li ba ..
Ace Ping indir
Microsas MicroScanner
açıklama: makinenizdeki açık kapılardan haberdar olun! bilgisayarınızdaki tüm portları kontrol eden bu yazılım sayesinde, kendinizi davetsiz misafirlerden koruyabilir ..
Microsas MicroScanner indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun