İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  mis    


Photo Blemish Remover 2.0.1
photo blemish remover, fotoğraflarınız üzerindeki lekeleri çıkarabilmenizi sağlayan bedava bir resim düzenleme yazılımıdır. ..
Photo Blemish Remover 2.0.1 indir
Chemistry Calculator 0.2.0.8
chemistry calculator kimya dersi çalışırken işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış başarılı bir kimya hesaplama aracıdı ..
Chemistry Calculator 0.2.0.8 indir
MİSAFİRHANE OTOMASYONU
misafirhane otomasyonu misafirlerin rezervasyon takibini, genel muhasebe kaydinin tutulmasini, odalarin anlik olarak goruntusunu gormenizi ve misafirhaneyle ilgili daha bircok ozelligi saglamaktadir. ..
MİSAFİRHANE OTOMASYONU indir
Mis Cay Programi
turkiye de cay tarimi yapilan illerde (rize trabzon artvin giresun) bulunan ozel sektor yas cay fabrikalari icin yapilmis bir programdir. bu program ile ozel sektor yas cay fabrikalari her turlu islem ..
Mis Cay Programi indir
Demonstar Secret Mission
açıklama: demonstar tutkunları için hazırlanmış yeni bir gizli görev. bu görevde de uzay geminize atlayıp, onlarca düşman yok ediyorsunuz. kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. ..
Demonstar Secret Mission indir
Misafirhane Otomasyonu
açıklama: Üreticiden : bilforce bilgisayarın üretmiş olduğu türkiye`deki en gelişmiş ve geniş amaçlı misafirhane otomasyonudur. programın sağladığı kolaylı ..
Misafirhane Otomasyonu indir
Mis Nakliye Programı
açıklama: Üreticinin açıklaması : türkiye`de çay tarımı yapılan illerde (rize, trabzon, artvin, giresun) bulunan yaş çay nakliye kooperatifleri (kamyon kooperatifleri) i ..
Mis Nakliye Programı indir
Mis Fırın Programı
açıklama: fırıncılar için hazırlanmış bir programdır. program ile fırıncı dükkanlarının genel parasal ve idari işlemleri, müşteri iskonto ondalık uygulamaları, üretim t ..
Mis Fırın Programı indir
SimChemistry
açıklama: simchemistry, basit bir molekül modelleme programıdır. simchemistry ile mikroskobik fiziksel sistemler kurabilir, bunları düzenleyebilir ve değiştirebilirsini ..
SimChemistry indir

[1] 2 İleri >>

Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun