İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  marsa    


marsa Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

Eyecopia
açıklama: bu programı kullanarak evinizde ya da iş yerinizde mini bir güvenlik sistemi kurabilir, ailenizdeki kişileri izleyebilir, ya da evde değilken evcil hayvanlarınızın ne yap ..
Eyecopia indir
YASA VOB to MPEG Converter
açıklama: yasa vob to mpeg converter, dvd nin içinde bulanan ifo ve vob dosyalarından dvd nizi başka dosya türlerine dönüştürmenize yarayan oldukça kullanışlı bir programdır. ..
YASA VOB to MPEG Converter indir
Türkçe Konuşma Sentezleme
açıklama: Üreticinin açıklaması: teknoses tts türkçe konuşma sentezleme yazılımı bilgisayarınızdaki metinleri insan sesine dönüştürerek okunmasını sağla ..
Türkçe Konuşma Sentezleme indir
MSU Smart Brightness & Contrast
açıklama: msu smart brightness & contrast virtualdub programı için bir parlaklık ayarlayıcı eklentidir. programla videolarınızın parlaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsin ..
MSU Smart Brightness & Contrast indir
Visual Communicator
açıklama: profesyonel özelliklere sahip bir video sunum ve gerçek zamanlı yayıncılık programı. programda görüntü olarak avi,vmw,mpg ve asf dosyalarını resim olarak da gif jpg,p ..
Visual Communicator indir
Mp3CoolPlay-X
açıklama: mp3coolplay-x ile çoğunlukla karşılaştığımız müzik uzantıların dışında bir çok müzik formatını çalabiliyor: mp1, mp2, mp3, ogg, xm, mod, oxm, umx and mo3.win ..
Mp3CoolPlay-X indir
Cool CD Ripper
açıklama: cool cd ripper, ses dosyaları arasında çeviri yapabilen bir yazılım. bu yazılım ile popüler ses dosyaları arasında çeviri yapabilirsiniz. Çeviri özelliğine ek olara ..
Cool CD Ripper indir
ACE Mega CoDecS Pack
açıklama: ace mega codecs pack yazılım dünyasının en gelişmiş ses-video çözücü paketlerinden biridir. yazılım sahip olduğu çözücüler ile bilgisayarlarda kullanılmakta ol ..
ACE Mega CoDecS Pack indir
MIDIFixer
açıklama: bilgisayarınızdaki midi dosyalarınızın tonajını, notasını, sesini, temposunu vs... özelliklerini değiştirebilen bedava bir program. Özellikle klavye kullananlar i ..
MIDIFixer indir
AudioGrail (K-MP3)
açıklama: audiograil pek çok aracı içinde barındıran bir programdır. audiograil ile yapabilecekleriniz. albümlerin isimlerini ve id-taglarını düzenleyebilirsiniz ..
AudioGrail (K-MP3) indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun