İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  inscriptio    


inscriptio Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

EnoLogic NetFilter Home
açıklama: İnternet dünyayı peşinden sürükleyen bir teknoloji olmasına rağmen, maalesef kötü yanları da mevcut. bünyesinde, ahlak sınırlarını zorlayan, çocukların zihinsel ..
EnoLogic NetFilter Home indir
Speed4Web
açıklama: İnternetinizi hızlandıran bir program daha. fakat bu programın farkı 12 saatlik geçmiş tutması, grafiklerle internet hızını ve yapılan aktiviteleri göstermesi. ayr ..
Speed4Web indir
Total Cleaner
açıklama: total cleaner ile internet üzerinde iken gezdiğiniz site bilgileri, tarih dosyasını, tarayıcıda yazdığınız adresleri, bellek dosyalarını ve çerezleri tamamen silebil ..
Total Cleaner indir
Windows&Internet Washer Pro
açıklama: internet activitelerinizden sonraki sistemde yer alan dökümanlar ve programları temizleyebilen program diğer benzerlerinden farklı bir çalışma metoduna sahip. ..
Windows&Internet Washer Pro indir
Privacy Eraser
açıklama: bu program ile arkanızda iz bırakmazsınız. birçok program ile birlikte çalışabilen bu program ile sistemde bulunan tüm gereksiz dosyalar silinir. bununla birlikte sistem ..
Privacy Eraser indir
Web Update Builder
açıklama: program, web sayfalarını update (güncelleme) edebilme özelliğine sahiptir. profesyonelleşmemiş kullanıcılara, web sayfalarını yenilemelerinde yardımcı olur. nesne gr ..
Web Update Builder indir
KiddoNet
açıklama: internet explorer üzerine yerleşen ve çocuklar için geliştirilmiş kabuk browser. anneler, babalar dikkat! bu browser çocuklarınızın istemedigi ..
KiddoNet indir
Internet Explorer 6 Service Pack
açıklama: bu güncelleme ile internet explorer 6`daki güvenlik açıklarını kapatıp daha güvenli bir sörf yapabilirsiniz. ie 6 kullananlar mutlaka download21meli. ..
Internet Explorer 6 Service Pack indir
Connection Keeper
açıklama: bu program sayesinde, kopan çevirmeli ağ bağlantınızı otomatik olarak bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Çalışması için internete bağlı olmanıza gerek yok, çevrim ..
Connection Keeper indir
EasyCafe Database Bakım Modülü
açıklama: easycafe programının database`lerinde oluşan sorunları gidermek ve periyodik bakımlarını yapmak için kullanmanız gereken bir modül. ..
EasyCafe Database Bakım Modülü indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun