İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  imageklebor    


imageklebor Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

Danıştay Kararları
açıklama: bu programda toplam 25.000 üzerinde tc danıştay başkanlığı bünyesindeki çeşitli dairelerce verilmiş yargı kararları bulunmaktadır. aylık olarak da programa ortalam ..
Danıştay Kararları indir
SwizzTool
açıklama: swizztool, kullanıcının istediği gibi bir kişisel uyarıcı yaratmasını sağlayan bir programdır. aslında program işleyiş bakımından ikiye ayrılıyor. birincisi ki ..
SwizzTool indir
Be Punctual
açıklama: be punctual, adından anlaşılacağı üzere bir hatırlatma ve uyarma programı. ancak onu benzer programlarından ayıran bir özelliği var. o da kullanıcının istediği ta ..
Be Punctual indir
PD-Base
açıklama: pd-base, bir adres ekleme ve düzenleme programıdır. bu programda listenize eklediğiniz her kişi için özel bir bilgi sayfası daha açılır. ve orada o kişi için girileb ..
PD-Base indir
İlköğretim Programı
açıklama: Üreticiden: İlköğretim okul otomasyon yönetimine yönelik hazırlanmış okulun öğrenci bilgilerini hızlı ve güvenilir bir şekilde takip etmeye yardımcı olacak bu pr ..
İlköğretim Programı indir
Ticaret Okulu - İhracat Plan Takip Sistemi
açıklama: Ülkemizde ihracat işi yapan birçok firma işlemlerini takip ederken, ya excel formül sistemini kullanmakta ya da kendi bünyelerinde tam cevap alamadığı bir yazılımla i ..
Ticaret Okulu - İhracat Plan Takip Sistemi indir
Bilişim Teknolojileri ve Yaşam Dergisi
açıklama: teknoloji ve yaşam konulu pdf formatındaki bedava bir dergi. Üreticinin açıklaması: forumlarımıza olan ilginin artması ve bizim gibi "bilgiyi paylaşmak" ..
Bilişim Teknolojileri ve Yaşam Dergisi indir
Turksa SQL SMS Messenger
açıklama: Üreticiden: hizmet alanı: Şirketlerin gruplara göre müşteri kartı oluşturup buradaki gruplara cep telefonundan çok daha kolay ve ekonomik sms mesajı atabil ..
Turksa SQL SMS Messenger indir
Ders Dağıtım Programı
açıklama: Üreticiden: İlk ve ortaöğretim haftalık ders programlarını bilgisayar ortamında pratik bir şekilde yapma imkânı sağlayan bu program bir derse birden çok öğretmen ..
Ders Dağıtım Programı indir
Rehberlik Programı
açıklama: Üreticiden: rehberlik ve danışmanlık konusunda muhataplarla daha yakın diyalog oluşturacak, elde edilmiş bilgilerin kalıcı ve karşılaştırmalı olarak daha verimli ol ..
Rehberlik Programı indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun