İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  cyberds    


cyberds Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

Rehberlik Programı
açıklama: Üreticiden: rehberlik ve danışmanlık konusunda muhataplarla daha yakın diyalog oluşturacak, elde edilmiş bilgilerin kalıcı ve karşılaştırmalı olarak daha verimli ol ..
Rehberlik Programı indir
Kimlik Basım Programı
açıklama: Üreticiden: kurumsal çalışmalara ait masrafsız bir şekilde fotoğraflı ve ya fotoğrafsız kimlik kartı hazırlamak isteyenler için ideal bir kimlik basım programıdır ..
Kimlik Basım Programı indir
AYRAX Kişisel Hesap Takip
açıklama: Üreticinin açıklaması : ayrax kişisel hesap takip, kişisel finans bilgilerinin tutulması, adres telefon bilgilerinin girilmesi, gelir-gider takibinin kolayca yapılması, ..
AYRAX Kişisel Hesap Takip indir
BalSOFT Okul ve Dersane Zil Sistemi
açıklama: tüm dershane ve okulların ders giriş çıkışlarını takip etmek amacıyla hazırlanmış bilgisayar kontrollü zil sistemidir. programın Özellikleri : ..
BalSOFT Okul ve Dersane Zil Sistemi indir
Doktor Randevu Takip
açıklama: program doktorlar için geliştirilmiş randevu takip programıdır. Özellikleri: randevu ekleme-silme: pencereyi açtığınızda iki böl ..
Doktor Randevu Takip indir
Keskin CD-Film Takip
açıklama: program cd veya filmlerinizi kolayca kiraya verebilmeniz için geliştirilmiştir. Özellikleri: Üye tanımla: Üye ile ilgili bilgileri (ad ..
Keskin CD-Film Takip indir
Keskin Telefon Rehberi
açıklama: programla istediğiniz bir kişinin ayrıntılı bilgilerini kaydedebilirsiniz. kişinin adını, soyadını, tc kimlik numarasını, vergi numarasını, ev telefonunu, iş tele ..
Keskin Telefon Rehberi indir
SMS Programı
açıklama: sms programı kullanıcıların ucuz ve kolay yoldan müşterilerine veya çevresine hızlı sms yollayabilmesi için tasarlanmıştır. sms programında müşteri kayıtlarını ..
SMS Programı indir
2006 Stok Yönetim
açıklama: Üreticiden: erkoz 2006 stok yönetim programı. Ürün grubu, marka, model şeklinde stok listenize ekleyeceğiniz satış mallarınızı kategorize ederek işleyebilirsiniz. b ..
2006 Stok Yönetim indir
LES [Lider Evlendirme Sistemi]
açıklama: Üreticiden: evlendirme memurlukları, muhtarlar, İl nüfus müdürlükleri ve İlçe nüfus müdürlüklerinin evlilik işlemlerine ait tüm işlemlerini, raporlarını ve form ..
LES [Lider Evlendirme Sistemi] indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun