İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  bhntv    


bhntv Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

CallerID
açıklama: arayan telefon numarasını belirleyen program. dikkat programın çalışması için hattın sayısal olması ve telekom tarafından bu hizmetin numaranıza veriliyor olma ..
CallerID indir
Password Protection System Lite
açıklama: eğer sürekli internete ve programlara şifreler yazıp ve daha sonra unutuyorsanız bu program size yardımcı olabilir. her şifre kulandığınızda programı açarak şifren ..
Password Protection System Lite indir
WhoIs Ultra
açıklama: belirttiginiz isme ait kayıtlı ve kayıtsız domain name`leri bulan program. ..
WhoIs Ultra indir
Turbo Browser Express
açıklama: windows explorer gibi bir dosya yönetim programı ancak daha fazla özelliğe sahip. dahili ftp aracı ile dosyalarınızı başka bir programa gerek duymadan ftp ile gönderebi ..
Turbo Browser Express indir
Xenu`s Link Sleuth
açıklama: web sitenizin linklerinin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilmenizi sağlayan, webmasterlar için çok faydalı ve kullanışlı bir program. Özellikle büyük sitel ..
Xenu`s Link Sleuth indir
TIFNY
açıklama: newsgroup`lara kolay ve hızlı bir şekilde baglanarak burdaki (bilgi,fotograf,mp3 vb) kaynaklardan yararlanmanızı saglayan program. ..
TIFNY indir
MightyFax (Windows 98 ya da Windows ME)
açıklama: bilgisayarınızdan fax göndermek için kullanacağınız bir program olan mightyfax uzun yıllardır geliştirilmesi devam eden programlardan. bir fax makinasına ihtiya ..
MightyFax (Windows 98 ya da Windows ME) indir
TweakMASTER
açıklama: İnternet bağlantınızı hızlandırmak, sorunları gidermek için kullanabileceğiniz, başlı başına hemen hemen tüm gerekli araçları içeren bir program. yaptığınız ..
TweakMASTER indir
MightyFax (Windows XP - 2000)
açıklama: bilgisayarınızdan fax göndermek için kullanacağınız bir program olan mightyfax uzun yıllardır geliştirilmesi devam eden programlardan. bir fax makinasına ihtiya ..
MightyFax (Windows XP - 2000) indir
Subject Search Spider
açıklama: eğer internet üzerinde birşeyi arayıp da bulamadığınız oluyorsa tam size göre bir araç. subject search spider içinde binlerce arama motorunu barındırıyor. ve tam 36 ..
Subject Search Spider indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun