İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  access    


Advanced Access Repair 2.2
advanced access repair, bozulmuş access dosyalarına onarma işlevine sahip bir yazılımdır. microsoft access veritabı dosyaları üzerinde işlev yapabilen bu araç sayesinde .mdb uzantılı dosy ..
Advanced Access Repair 2.2 indir
Advanced Access Repair 2.1
advanced access repair, bozulmuş access dosyalarına onarma işlevine sahip bir yazılımdır. microsoft access veritabı dosy ..
Advanced Access Repair 2.1 indir
Website Access Manager 4.0
website access manager, web sitenizin üye alanları içinnde kullanıcı bilgileri ve parolalarını korumaya yarayan web site ..
Website Access Manager 4.0 indir
AccessFIX 5.62
bozulan access dosyalarınızdaki dosyaların içindeki verilerinizi kurtarmak için kullanabileceğiniz program microsoft acc ..
AccessFIX 5.62 indir
Access to Mysql
programin amaci access veritabanlarini mysql e cevirmektir.İster localde accesslerinizi mysql e cevirip kaydedin kendi bilgisayariniza istersenizde servera baglanarak cevirerek aktarim islemini yapin ..
Access to Mysql indir
Access Digits Counter
klasik grafik sayac scripti. ..
Access Digits Counter indir
Internet Access Monitor for Wingate
açıklama: program bir internet cafe işletiyorsanız veya ağ yöneticisi iseniz, ağda bulunan tüm bigisayarların internet bant genişliğinizin ne kadarını kullandığını anlık o ..
Internet Access Monitor for Wingate indir
Access Boss
açıklama: bu program kendi bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara güvenli olarak dosya paylaşımına ve iletişimde olduğunuz bilgisayarın özelliklerini kullanmanıza yarar. bunun ..
Access Boss indir
Access 97/2000/2002 için Snapshot Viewer
açıklama: Üreticinin açıklaması snapshot viewer microsoft access 97, access 2000 veya access 2002 yazılımlarının standart veya çalışma zamanı sürümleri olmadan b ..
Access 97/2000/2002 için Snapshot Viewer indir

[1] 2 İleri >>

Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun