İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  akilsoft    


akilsoft Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

MP3 Strip It! Digital
açıklama: mp3 strip it ses cd`leri üzerinde her türlü dönüştürme (rip), kodlama gibi özelliklere sahip. ses cd`lerindeki parçaları ister wav ister mp3 formatında fiziksel sürü ..
MP3 Strip It! Digital indir
VidLogo
açıklama: kendi çektiğiniz veya kaydettiğiniz bir videoya kendi şirket ya da özel logonuzu, ambleminizi eklemek istemez misiniz eğer bu fikir hoşunuza gittiyse bu program tam size ..
VidLogo indir
Audiolib MP3 Recorder
açıklama: audiolib mp3 recorder diğerlerinden farklı olarak mp3 veya wav dosyalarından parça olarak ses keydedebiliyor. bu programla mikrofondan gelen sesi, winamp`ta çalmakta olan bi ..
Audiolib MP3 Recorder indir
Video mp3 Extractor PRO
açıklama: video mp3 extractor pro sahip olduğunuz video dosyalarının içerisindeki sesleri mp3 biçiminde kaydetmenizi sağlayan bir yazılımdır. avi, asf, wmv biçimli video dosyalar ..
Video mp3 Extractor PRO indir
ImTOO DVD Ripper
açıklama: imtoo dvd ripper ile dvd filmlerinizi vcd, divx, mpeg, avi formatlarına dönüştürebilirsiniz. programla videolarınız dönüştürüken resim ve sesler çok kaliteli bir şe ..
ImTOO DVD Ripper indir
AVOne - AVI to DVD/VCD/SVCD/MPEG Converter
açıklama: avone - avi to dvd/vcd/svcd/mpeg converter güçlü bir video dosya çeviricisidir. temel olarak yaptığı işlemler avi/wmv/asf/mpeg` den avi, dvd, vc ..
AVOne - AVI to DVD/VCD/SVCD/MPEG Converter indir
MP3 Cutter Joiner
açıklama: mp3 cutter joiner, mp3, wav, wma ve ogg formatındaki ses dosyalarını birbirine çevirme programıdır. ayrıca program sayesinde herhangi bir ses dosyasının içinden küç ..
MP3 Cutter Joiner indir
Eyecopia
açıklama: bu programı kullanarak evinizde ya da iş yerinizde mini bir güvenlik sistemi kurabilir, ailenizdeki kişileri izleyebilir, ya da evde değilken evcil hayvanlarınızın ne yap ..
Eyecopia indir
YASA VOB to MPEG Converter
açıklama: yasa vob to mpeg converter, dvd nin içinde bulanan ifo ve vob dosyalarından dvd nizi başka dosya türlerine dönüştürmenize yarayan oldukça kullanışlı bir programdır. ..
YASA VOB to MPEG Converter indir
Türkçe Konuşma Sentezleme
açıklama: Üreticinin açıklaması: teknoses tts türkçe konuşma sentezleme yazılımı bilgisayarınızdaki metinleri insan sesine dönüştürerek okunmasını sağla ..
Türkçe Konuşma Sentezleme indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun