İndir21

Sınırsız Paylaşım Sınırsız Dosya Paylaşımı
Kategoriler

Rasgele Programlar
  1more    


1more Aramasinda Sonuç Bulunamamıştır. Aşağıda Rastgele Programlar Vardır.

MixVibes Pro
açıklama: mixvibes, evinizde kendi müzik stüdyonuzu kurarak size dj olma imkanı sağlayan bir program. 16`ya kadar eşzamanlı cd çalıcı, mp3 karıştırıcı, eşitleyici (ekolayzı ..
MixVibes Pro indir
Rebirth RB-338
açıklama: rebirth, bilgisayarınızda drumsynthler, looplar, sample lar ve efektleri biraraya gerçek zamanlı olarak getirerek kendi kendinizin dj i olmanızı, ortaya hoş müzikler ç ..
Rebirth RB-338 indir
Visual MP3
açıklama: visual mp3 programı bilgisayarınızda bulunan tüm mp3`lerinzi düzenler, mp3 playback, lyric gösterisi, lyric online arama, lyric yeni mp3 birleştirme, gelişmiş cd ripper ..
Visual MP3 indir
Advanced WMA Workshop
açıklama: advanced wma workshop diğer müzik formatlarını wma`ya çevirmeye yarayan bir yazılım. mp3, wav gibi birçok dosyayı çevirebiliyorsunuz. ayrıca çevirme işlemi oldukça ..
Advanced WMA Workshop indir
Windows Media Player (Windows 98SE/2000/Me)
açıklama: windows media player programının en son versiyonu. programın bu versiyonu sadece windows 98se/2000/me işletim sistemi için. windows media player sayesinde inter ..
Windows Media Player (Windows 98SE/2000/Me) indir
Absolute MP3 Recorder
açıklama: kaset, plak veya sesinizi mp3 olarak kaydetmek isterseniz bu program kesinlikle işinizi görecektir. dilerseniz wav olarak da kayıt yapabilirsiniz. sisteminizde hazır olarak m ..
Absolute MP3 Recorder indir
Easy MP3 to Wave Decoder
açıklama: bu program ile kolayca mp3 dosyalarınızı wave formatına dönüştürebilirsiniz. ama şarkının sadece ilk 5 dakikasını dönüştürüyor. satın almak için 15$ ödemeniz ..
Easy MP3 to Wave Decoder indir
Capsule
açıklama: winamp`ın 3.0 versiyonu için hazırlanmış kapsül şeklini andıran bir kabuk. ..
Capsule indir
DeepIndigo
açıklama: winamp 3.x serisi için tasarlanmış olan çok şık bir kabuk. serinin önemli özelliği olan kabuk sisteminin iyi örneklerinden. ..
DeepIndigo indir
Acoustica MP3 CD Burner
açıklama: cd çalarınız için mp3 dosyalarından ses cd`leri hazırlamak için yazılmış bir program. bu programın yarım kalan ya da ses düzeyi düşük olan mp3`ü tespit edip ses ..
Acoustica MP3 CD Burner indir
Site Menü

Etiketler
Anasayfa | İletişim | Rss | Sitemap
Copyright 2007-2013 indir21
Diğer Sitelerimiz: Kız Oyunu | Oyun